Oferta


          

Oferujemy suknie ślubne Ms MODA,Annais Bridal , Emmimariage ,Gala, Verisebridal...
Suknie Annais - eleganckie, bogato ozdobione haftami i koralikami
Suknie Emmi - wytworne , salonowe , oryginalne i eleganckie.
Gala,Veris - eleganckie bardziej skromne i na niższą kieszeń
 
 • suknie ślubne ( sprzedaż oraz wypożyczanie )
 • suknie wieczorowe , koktajlowe
 • obuwie ślubne i wizytowe
 • welony
 • rękawiczki
 • biżuteria
 • ozdoby
 • okrycia wierzchnie: bolerka, szale, etole, futerka, pelerynki  
 •  
 • Zapraszamy serdecznie do naszego salonu, oferujemy miłą i profesjonalną obsługe.

  Wychodząc naprzeciw Państwu pragniemy w naszym salonie zapewnić jak najlepszą obsługę oraz bardzo wysokiej jakości towar, uwzględniając najnowsze trendy w modzie ślubnej. Fachowe porady  wraz z prezentacją gotowych modeli.

  Wybór kreacji ślubnej musi być dokonany z rozwagą i wyczuciem kolorystyczno-stylistycznym. Sukienka musi bowiem pasować do typu urody oraz figury. W naszym salonie Panna Młoda znajdzie szeroką ofertę sukien w kolorach: białym, ecru, odpowiadających najnowszym trendom mody, jak również dodatki, takie jak: welony, rękawiczki, biżuterię oraz buty.

  Oferujemy także suknie wieczorowe, koktajlowe, garsonki, odzież ciążową, obuwie oraz dodatki w naszym  sklepie

   E-styl ul.Boh.Westerplatte 12 (rampa)77-400 Złotów

  warunki:

  Wypożyczanie – większość fasonów, które mamy w salonie, można wypożyczyć. W przypadku wypożyczenia, ważne jest jak najszybsze zarezerwowanie sukni, gdyż ich ilość jest ograniczona. Przy podpisaniu umowy wypożyczenia należy wpłacić 50% ceny. Około 3 tygodni przed datą ślubu odbywają się przymiarki, podczas których dopasowujemy suknię. W dniu odbioru – najczęściej w czwartek przed ślubem – suknia jest dopasowana i czysta. Suknię należy zwrócić w pn., bądź najpóźniej we wtorek rano po ślubie, w takim stanie, w jakim jest. Za czyszczenie nie pobieramy dodatkowych opłat.

  Kupno – suknie na wieszakach służą jedynie jako wzory do przymierzania. Jeśli chcesz kupić suknię, musisz zamówić ją przynajmniej 3 – 4 miesiące przed datą ślubu. Ten termin ma swoje uzasadnienie. Przede wszystkim większość sukien, które sprzedajemy, sprowadzamy z zagranicy. Suknia musi zostać tam uszyta, a następnie trafić do naszego salonu, a to zabiera mnówsto czasu. Ponadto konieczne jest wykonanie przymiarek i naniesienie ewentualnych korekt, aby suknia dobrze leżała. Przy zamówieniu sukni należy wpłacić 50% wartości sukni.

  Dodatkowa uwaga-nie przyjmujemy sukien w komis!